603 398 073
Přihlaste se k odběru novinek zde.

KOMUNITNÍ ZAHRADA

Projekt je postaven na vzájemné spolupráci spolku Pod Horami se školami. Hlavním cílem je více zapojit děti do běžné údržby zahrady a společně rozvíjet Přírodní učebnu u ZŠ J. Palacha v Kutné Hoře i Učebnu v lese ve Svatém Mikuláši. Obě slouží k environmentální výuce dětí ze Středočeského kraje a přilehlých regionů. Předpokládáme, že tím děti získají lepší vztah k místu, které znají a využívají ho pro programy a budou si ho více vážit a chránit ho. Snahou spolku je rozvíjet a udržovat obě terénní učebny, ve kterých se děti budou učit, hrát si, nebo jen tak se setkávat a relaxovat. Projektu mohou využít všechny školy z okolí. Školy, se nám zapojí do údržby učeben mohou čerpat dotovanou cenu programů nebo jim můžeme vypomoci dotovanou dopravou.
Partneři projektu: PM
AKTUÁLNÍ 1.12.2019 - 30.11.2020 žáci MŠ, ZŠ i SŠ přihláška

Po koronavirové přestávce opět programy ožívají. Na červen nabízíme školním skupinám několik volných projektových míst. Pokud nám pomůžete s údržbou Přírodní učebny nebo Učebny v lese, tak si můžete vybrat 1 výukový program z naší aktuální nabídky zdarma.

V současné době hledáme i šikovnou třídu / skupinu, která by nám pomohla s výrobou keramických jmenovek do bylinkových záhonů.

© 2015, POD HORAMI, o.s. ǀ Designed by: Studio Factory